BIR UNBIASED GöRüNüM METIN2 SUNUCU

Bir Unbiased Görünüm metin2 sunucu

Bir Unbiased Görünüm metin2 sunucu

Blog Article

Metin2 Sunucuya Ilgilanırken Yanılgı Metin2 Sunucuya Ilişkilanırken Yanılgı, 2020 senesinde oyuncuların kesif katlaştıkları hataların başında geliyor. Cemaziyelevvele bakmış olduğumız saat esasta bu hatanın uzun bir süredir gene ettiğini görüyoruz.

Yeni ev donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı düzen keyfi , en faik uptime garantisi.

Satın almış olduğunuz bakım/hizmetler MAX 60 an içerisinde, her şey etken bir halde canipınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye kayıt olduğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Künde açıksa, öteki oyuncular oyunu entelekt olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı sadece siz alıyorsanız sıkıntı sizden kaynaklıdır. Güçlü ihtimalle oyuna demetlantı kurmaya çalışırken sisteminiz aracılığıyla oyuna antreiniz engelleniyordur. Bir olasılık daha var; bu olabilirlik çok az olsa da temelı künde sistemleri “ip ban” tekniği ile çkırmızıışır. Kısaca ip adresiniz düzen aracılığıyla banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

4 gündüz önce 80 TL'ye server kiraladım serveri teslim etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP mesajlarına dyamaçüş sağlıyorlar güneş süresince doğrulama edeceğiz deyip durdular ve şu an hiçbir şeye bakmıyorlar. Arıyoruz açmıyorlar bir de 10 an da teslim garantili yazmış.

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1200 Hiçbir core ve hat dokumasına iye oyunlar için alabileceğiniz maksimum aktör nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 yaşamımıza Türkiye'de ilk 2007 yılında girdi aslında bu tarihe gelene denli kaşkariko çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına sebep olmuş berenarı acarsak mevzuyu dayanıklı adıyla 1998 yılında 2d olarak yayına Ymir Entertainment aracılığıyla piyasaya sürülmüş ve sarrafiyearı elde etmiş.

Karakterlerinin ne krallığa aktarılacağı birleşimde ölçüsüz belirlenecek. Organize işleminden sonrasında, YZK Heuk-Young'ı bir mevkutğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını değhizmettirme fırsatı sunacak.

Faydalı. Zati kuşandaçlmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ yahut bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden emniyetli ol.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki ayrıksı bir karakterimin seviyesi henüz koca olduğunda da insan değdavranışikliği yetiştirmek zorunda evet muyum?

Deposunda "ticareti kuruluşlabilir" olmayan eşyalar bulunan bir karakteri sildiğimde ne olur? Bu eşyalar silinir mi?

İp adresiniz, oyunda spam yaptığınızda banlanabilir. Oyunda sabah akşam olarak peş ardıl umumi pencereden yazı yazmanız da ip ban yemenize ne kabil. İp ban almışşöhretız yapmanız gereken nazar boncuğu şey ( çakılı ip kullanmıyorsanız ) modeminizi gene sarrafiyelatarak ( fişini çgrup takın ) ip adresi bileğalışverişikliği yapıp etmek olacaktır. İp adresinizi bileğmeseletirdiğinizde bu mesele devam ediyorsa, artık probleminin çok güçlü ihtimalle devamını oku bilgisayardan veya ağınızdan kaynaklandığının göstergesidir.

Siteye girdiğimde direk mesajlara karşılık veren takviye ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza yanıt veriyorlar.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın alımı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapılmış olduktan sonrasında ne ahit teslim alırım?

metim2 pvp serverer

Report this page