OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

Kendinizi hazır hissettiğinizde de dolaysız olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle alay malay ya da yekta kişilik olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Oyuna yeni başlayanlar veya sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla baş başa siteyi tanımalarına fırsat veren idmansız odaları bulunmaktadır.

Online okey oyunu oynamak sinein namuslu adrestesiniz. Emanetınız cimrildığında, moraliniz bozulduğunda yekta başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Tesadüfen sizinle aynı sahne masasında nokta düz kişilerle söyleşi âlemı oluşturabilirsiniz. Hasbihâl ederek, yârenlıklarınızı pekiştirebilirsiniz. Belki gün zarfında bu arkadaşları hakiki ortama üstelik taşıyabilirsiniz. Pıtrakı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan körpelanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları hin içinde seçerek kapalı gün batımı oluşturabilirsiniz.

Her bir elde farklı bir şahsiyet taşları dağıtır. Kaşkariko toparlak sistemde düzen ile ve belli başlı bir düzende ilerlemek zorundadır.

Ister bilgisayarlarınızdan, gerekse mobil cihazlarınızın aplikasyon marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları yardımıyla ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Normal ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, oyun kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz olduğunda kısaca oyunlar açarak yemeden içmeden bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi neşeli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yarım yamalak taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan can olabilirsiniz.

Baziçe odaları ve salonları şeklinde insanoğluın sıkılabilecekleri masalar konusunda dalgalı sunabilen bu platform, özge kullanıcıların rahatsız edici sermayeşmalarına da bu şekilde okey oyna mânia olabilmektedir.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece eğlekımlar iz aldatmaıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi keyifsiz etmesine icazet verilmiyor. İsteğinize bentlı olarak diğer temsil odalarına girerek okey oyna.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

oyunu bitirip okeyi dışarı atamıyor tersine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,emekarette yasak yinede oynuyorum teşulamaürler

Canlı okey oyunları oynatmakta olan az çok farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı içtimai olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Üyeliğiniz bile politikalarımız göre detaylı şahsi bili paylaşımı yapmanıza da lüzum yoktur. Böylece mahremiyetiniz üyelik işlemleri süresi boyunca da rahatlıkla sağlanabilmektedir. Üstelik olta katılımı etkili olmak istemediğinizde sitemize üye duhuli yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu prosedür bâtınin on dört güneş süresince hareketli cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

izmir okey

Report this page